موسسه آموزش عالی آپادانا

غیر دولتی - غیر انتفاعی
سوالات متداول
کاربران گرامی شما می توانید کلیه سوالات خود را با تکمیل فرم زیر برای ما ارسال نمایید همکاران ما پس از بررسی در همین صفحه به پرسشهای شما پاسخ خواهند دادباسلام کلاسهای ارشد معماری و پژوهش هنر در چه روزهایی و ساعاتی برگزار میشه؟؟

با سلام 

متاسفانه رشته ارشد پژوهش هنر نداریم. در رشته های ارشد معماری - معماری و معماری داخلی، کلاسها معمولا دو روز آخر هفته و بین ساعات 20 - 8 برگزار می گردد.

با تشکر از پرسش شما 

برای قبولی کترشناسی ارشد رشته طراحی لباس در موسسه اپادانا چه رتبه ایی لازم است؟

با سلام

در آزمون سال 1396 تا رتبه 399 در رشته طراحی پارچه و لباس در این مؤسسه پذیرفته شده اند.

با تشکراز پرسش شما

سلام پذیرش بدون کنکور هم دارید؟؟اگه هست شامل چه رشته هایی میشه؟؟

با سلام 

پذیرش در کلیه رشته ها بجز روانشناسی، حقوق و حسابداری و در تمامی مقاطع بجز ارشد بدون آزمون می باشد. لذا جهت ثبت نام بایستی ابتدا در سایت سنجش دفترچه مربوط به آزمون موردنظر را گرفته و نام نویسی فرمایید. 

با تشکر از پرسش شما

سلام خدمت شما. ببخشید من دانشجو ترم آخر کاردانی نرم افزار هستم و می خواستم واسه کارشناسی کامپیوتر ترم بهمن 97 ثبت نام کنم.آیا نیازی به شرکت در کنکور هست یا اگر نیست شرایط ثبت نام چطور هست؟

با سلام

در صورتی که در آزمون کاردانی به کارشناسی سال 97 شرکت کرده اید، کد/رشته کارشناسی ناپیوسته مهندسی کامپیوتر مؤسسه آپادانا را انتخاب نمایید که آزمون ندارد و صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی گزینش خواهید شد. چنانچه پذیرفته شوید اما تا پایان شهریور ماه سال 97 موفق به اخذ مدرک کاردانی نشوید، قبولی تان یک ترم رزرو می گردد تا پایان بهمن ماه سال 97 و از بهمن ماه سال 97 به شرط اخذ مدرک کاردانی در این موسسه ثبت نام خواهید شد.

در صورتی که در آزمون کاردانی به کارشناسی سال 97 شرکت نکرده اید از اول مهر ماه سال 97 لغایت پانزدهم بهمن ماه سال 97 فرصت دارید که جهت ثبت نام بدون آزمون به این مؤسسه مراجعه حضوری نمایید.

با تشکر از پرسش شما

با عرض سلام و خسته نباشید میخواستم بدونم در مقطع کارشناسی رشته ی طراحی لباس هم دارید؟ و اینکه پذیرش دانشجو به چه صورتی هست؟

با سلام

در صورتی که منظور شما کارشناسی پیوشته است، خیر. و در صورتی که منظور شما کارشناسی ناپیوسته می باشد، بله : 

این مؤسسه دارای دو کد/رشته کارشناسی ناپیوسته طراحی پوشاک و کارشناسی ناپیوسته طراحی دوخت می باشد. که هر دو کد/رشته مختص دانشجویانی است که دارای مدرک فوق دیپلم هستند. لازم به ذکر است الزامی برای مرتبط بودن رشته های کاردانی و کارشناسی ناپیوسته وجود ندارد. مثال : شما می توانید با مدرک کاردانی معماری در رشته کارشناسی ناپیوسته طراحی پوشاک ثبت نام نمایید.

با تشکر از پرسش شما 

آیا موسسه آپادانا پذیرش بدون آزمون در مقطع ارشد دارد؟

پذیرش بدون آزمون در مقطع ارشد صرفا مربوط به استعدادهای درخشان می شود و غیر از آن ممنوع است.

شرایط انتقالی از غیر انتفاعی به پیام نور چگونه است؟

با سلام

برای انتقالی باید به سایت www.msrt.ir ( سایت وزارت علوم ) مراجعه فرمایید و درخواست خود را ثبت نمایید. این سامانه فقط در اردیبهشت و آبان ماه باز می شود. در صورت موافقت وزارت علوم، دانشگاه های مبدا و مقصد نیز با انتقالی شما موافقت خواهند کرد. 

با تشکر از پرسش شما

پیش دانشگاهی تجربی دارم آیا می توانم در رشته نقشه برداری کاردانی یا کارشناسی ادامه تحصیل بدهم. پذیرش با آزمون می باشد یا بدون آمون. با تشکر فراوان

با سلام 

با پیش دانشگاهی تجربی می توانید در رشته کارشناسی پیوسته نقشه برداری ثبت نام کنید که متاسفانه مؤسسه آپادانا این کد/رشته را ندارد. موسسه آپادانا کد/ رشته کاردانی پیوسته نقشه برداری دارد که مختص فارغ التحصیلان رشته نقشه برداری از هنرستان و کارو دانش می باشد. و کد/رشته کارشناسی ناپیوسته نقشه برداری دارد که مختص فارغ التحصیلان کاردانی می باشد. ولی دو راه دیگر دارید :

1 - در صورت داشتن کارت پایان خدمت یا معافیت دائم، ابتدا دیپلم نقشه برداری بگیرید و در کاردانی پیوسته نقشه برداری ثبت نام می شوید. در صورتی که مشمول هستید نظام وظیفه به شما این اجازه را نمی دهد که مجددا یه دیپلم دیگر در رشته نقشه برداری بگیرید . 

2 - با پیش دانشگاهی تجربی، ابتدا یه فوق دیپلم ( در هر رشته ای بجز فنی و حرفه ای مثل نقشه برداری ) بگیرید بعد برای مقطع کاردانی به کارشناسی ، می توانید در رشته کارشناسی ناپیوسته نقشه برداری این مؤسسه ثبت نام کنید.

با تشکر از پرسش شما

با سلام من دانشجوی رشته مدیریت بازرگانی موسسه زند هستم. میخواستم ببینم میتونم از موسسه زند انتقالی بگیرم و ادامه تحصیلم رو موسسه آپادانا ادامه بدم

با سلام

از آنجا که مؤسسه مبدا به شما انتقالی نمی دهد شما بایستی مجدداً در آزمون سراسری شرکت کرده و مدیریت بازرگانی موسسه آپادانا را انتخاب نمایید. در صورتی که در آزمون سراسری سال 97 شرکت نکرده اید لطفا در تاریخ پنجم تیر ماه سال 97 از ساعت 8 صبح الی 14 بعد از ظهر به آدرس : شیراز - خیابان ساحلی - مجتمع فرهنگی رفاهی دانشگاه شیراز - حوزه رفع نقص کارت کنکور جهت نام نویسی در آزمون سراسری با در دست داشتن مدارک ذیل مراجعه حضوری نمایید.

مدارک : کپی شناسنامه از تمام صفحات یه سری، کپی کارت ملی پشت و رو، کپی کلیه مدارک متوسطه و پیش دانشگاهی، 2 قطعه عکس 

پس از اعلام نتایج و اطمینان از قبولی در این مؤسسه، از مؤسسه مبدا انصراف داده و جهت ثبت نام به این مؤسسه مراجعه حضوری نمایید.

با تشکر از پرسش شما